Ambjent për shitje Rruga Ndre Mjeda

Pershkrim

Ambienti gjendet në “Rrugën Ndre Mjeda”21 Dhjetori. Ambienti është i pozicionuar në katin e 1 dhe ka sipërfaqe 73 m2 dhe bodrum 70m2. Ambienti është I investuar. Detaje të tjera • I mobiluar • Sistem kondicionimi • 1 Tualet. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Shitje
Apartament
70,000 €
1
Në proces hipotekimi
2018-12-05

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 140
Tualet (e) : 1

Adrese

Rruga Ndre Mjeda
Albania
Tirana
Rruga Ndre Mjeda

Prona të sygjeruara