Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në "Myslym Shyr" Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 74 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumnetacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11817
74 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-12

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj