Qera, Hotel ,Myslym Shyri

Pershkrim

Hoteli ndodhet në një ndër zonat më të frekuentuara dhe të preferuara në Tiranë,në Myslym Shyr eshte 2 katesh dhe përmban 18 dhoma të arreduara në mënyrë bashkëkohore.Kati i pare i hotelit sherben si Bar-Restorant.Hoteli ka hapësira të mjaftueshme për disa poste parkimi,ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2. 21 Tualete. Sistem Kondicionimi dhe Sistem Kamerash. Opsion ideal investimi.Për më shumë informacion na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Hotel
6,000 €
2
Në proces hipotekimi
2018-12-05

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 500
Tualet (e) : 21

Adrese

myslym shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme