Shitet, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek rruga“ 4 Dëshmorët”. Apartamenti është I pozionuar në katin e 5 banim të një pallati të ri me sipërfaqe totale 100 m2. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka orientim veri. Apartamenti disponon: • Ambient gatmi • Ambient ndenjie • 2 Dhoma • Tualet • Ballkon • Detaje të tjera: • E ndriçuar • Pa ashensor • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
88,000 €
5
Ka hipoteke
2018-12-05

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 100
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga 4 Deshmoret
Albania
Tirana
Rrruga 4 Dëshmorët
1001

Prona te ngjashme