Shitet, Apartament 2+1, Harry Fultz
Shitet, Apartament 2+1, Harry Fultz

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Harry Fultz në rezidencën "Quartum". Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 106.6 m2 nga të cilat 12.7 m2 janë sipërfaqe e përbashkët dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Rezidenca ka punime cilësore dhe ofron standart të lartë jetese . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11818
107 m2
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-12

Adresa

Harry Fultz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 1
75,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13446
63.9 m2 1 1 2
46,500 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik Tirana ID: PRI13445
175 m2 2 1 2
300 € /muaj