Shitet,Apartament 3+1,Qendër

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Qendër, te Galeria me pamje nga Hotel "Plaza". Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 120.4 m2 • Sipërfaqja e përbashkët : 6.67 m2 • Sipërfaqja totale: 127.16 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • 2 Garazhe • Dopio xham • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
190,000 €
5
Ka hipoteke
2018-12-05

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 127.16
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Galeria
Albania
Tirana
Qender
1001

Prona te ngjashme