Shitet, Apartament 1+1, Harry Fultz
Shitet, Apartament 1+1, Harry Fultz

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Harry Fultz në rezidencën "Quartum". Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 69.2 m2 nga të cilat 8.2 m2 janë sipërfaqe e përbashkët dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Rezidenca ka punime cilësore dhe ofron standart të lartë jetese . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11819
69.2 m2
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-12

Adresa

Harry Fultz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €