Apartament 2+1 për qera Don Bosko

Pershkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen Don Bosko. Katin 3 banim dhe ka sipërfaqe 83 m2. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Apartament
300 €
3
Në proces hipotekimi
2018-12-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 83
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

don bosko
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme