Shitet,Ambjent,Rezidenca Kodra e Diellit

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar afër Rezidencës Kodra e Diellit, te Eleonora. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 47 m2. Ambjenti është i mobiluar dhe disponon: • Tualeti • Kubaturë e rregullt • Pozicion gjeografik i favorshëm • I përshtatshëm si gasoniere. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Ambjent
25,000 €
Në proces hipotekimi
2018-12-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 47
Tualet (e) : 1

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit
1001

Prona te ngjashme