Shitet, Apartament 2+1 , Fresku

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e “Dajtit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 1 banim, me sipërfaqe totale 118 m2. Apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete (njëri me dritare) • Ballkon Detaje të tjera • Bosh •Totalisht I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
68,000 €
1
Ka hipoteke
2018-12-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 118
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona te ngjashme