Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 "Selvia" pranë Observatorit. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon sistem kondicionimi, është plotësisht i mobiluar. Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11826
110 m2
6
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-12

Adresa

Selvia
Albania
Tirana
Selvia

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €