Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 "Selvia" pranë Observatorit. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon sistem kondicionimi, është plotësisht i mobiluar. Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11826
110 m2
6
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-12

Adresa

Selvia
Albania
Tirana
Selvia

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 2
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 8
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €