Shitet, Apartament 1+1 , Fresku

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e “Dajtit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim, me sipërfaqe totale 76.5 m2. Apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Bosh •Totalisht I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
43,500 €
2
Ka hipoteke
2018-12-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 76.5
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona te ngjashme