Shitet, Vilë, Bulevardi Zhan Dark
Shitet, Vilë, Bulevardi Zhan Dark
Shitet, Vilë, Bulevardi Zhan Dark
Shitet, Vilë, Bulevardi Zhan Dark
Shitet, Vilë, Bulevardi Zhan Dark
Shitet, Vilë, Bulevardi Zhan Dark
Shitet, Vilë, Bulevardi Zhan Dark
Shitet, Vilë, Bulevardi Zhan Dark

Pershkrimi

Shitet vilë në zonën e Bulevardit Zhan D'Ark, pranë maternitetit të ri. Objekti, ndodhet shumë afër me rrugën kryesore. Klima është e përshtatshme për banim, me përparesi në të gjitha stinët. Vila ka një siperfaqe ndërtimi prej 196 m2, sipërfaqe totale 220m2 . Strukturë 2-katëshe. Kati i parë organizohet në ambjent ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe oborr. Kati i dytë organizohet në ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. • Vila jepet me qera 1000 euro • Kati i 2 i vilës me qera 300 euro Opsion ideal investimi! Për ta vizituar kontaktoni !

Tipare

Villa
plus11827
196 m2
2
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-12

Adresa

Bulevardi Zhan Dark
Albania
Tirana
Bulevardi Zhan Dark

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 1
120,000 €