Apartament 1+1 për shitje, Rezidenca Kodra e Diellit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 70 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është aktualisht i dhënë me qera, i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • Termoizolim• Hidroizolim • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
54,600 €
2
Ka hipoteke
2018-12-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 70
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit 2
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit
1001

Prona te ngjashme