Gasoniere për shitje, Rezidenca Kodra e Diellit

Pershkrim

Gasonierja është e pozicionuar te Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi gasonieren: • Kati 2 banim • Sipërfaqja : 40 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Gasonierja është e aktualisht me qera, e mobiluar dhe disponon: • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • Termoizolim• Hidroizolim • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
31,200 €
2
Ka hipoteke
2018-12-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 40
Tualet (e) : 1

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit 2
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit
1001

Prona te ngjashme