Qera, Apartament 1+1, Bulevardi Zhan Dark
Qera, Apartament 1+1, Bulevardi Zhan Dark
Qera, Apartament 1+1, Bulevardi Zhan Dark
Qera, Apartament 1+1, Bulevardi Zhan Dark
Qera, Apartament 1+1, Bulevardi Zhan Dark

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në zonën e Bulevardit Zhan D'Ark, pranë maternitetit të ri. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një vile . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 93m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Orientimi i tij jug-lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • totalisht e investuar Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11828
93 m2
2
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-12

Adresa

Bulevardi Zhan Dark
Albania
Tirana
Bulevardi Zhan Dark

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 10
90,000 €