Shitet,Ambjent,Qendër

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar në Qendër, te Elysee. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 60 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • Tualeti • Kubaturë e rregullt • Pozicion gjeografik i favorshëm • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Ambjent
160,000 €
Ka hipoteke
2018-12-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 60
Tualet (e) : 1

Adrese

Elysee
Albania
Tirana
Qender
1001

Prona te ngjashme