Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,prane Bar Unik. Ndodhet në katin e 8 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 208 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe është i pa banuar me pare. Apartamenti disponon: •Sallonin e Ndenjes •3 dhoma gjumi •2 tualete • 3 Ballkone • 2 Garderoba •Apartamenti disponon edhe tarrace te shfrytezueshme. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11830
208 m2
8
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-13

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 1
120,000 €