Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Ndodhet në katin e 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 114 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe është i pa banuar me pare. Apartamenti disponon: •Sallonin e Ndenjes • 2 dhoma gjumi •2 tualete •Ballkoni • Apartamenti eshte shume i investuar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11831
114 m2
6
2
2
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €