Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Shitet apartament në Rrugën Muhedin Llagani pranë Rrugës së Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim sipërfaqe totale prej 74 m2. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, dhoma gjumit, tualeti, ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe eshte I investuar. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11832
74 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-13

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 15
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj