Qera,Apartament 3+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 3+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 3+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 3+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 3+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 3+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 3+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 3+1,Shkolla e Baletit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit, pranë Xhamise se Tabakeve. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • Orientimi Veri-Lindje. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi •Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11833
90 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Shkolla e Baletit
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €