Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit. Ndodhet në katin e 2 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 112 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe disponon: •Sallonin e Ndenjes • 2 dhoma gjumi •2 tualete •Ballkoni • Apartamenti eshte shume i investuar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11834
112 m2
2
2
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-13

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €