Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit
Qera, Bar-Restorant, Rruga e Dajtit

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi në zonën e Freskut në rrugën nacionale Tiranë-Dajt në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 1. Ka orientim lindje dhe sipërfaqe totale 250m2 . I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si bar-restorant. • kondicioner dhe aspirim • kënd lojrëash • 2 veranda • totalisht i arreduar dhe guzhinë funksionale • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11835
m2
1
0
Ne proces hipotekimi
2019-08-13

Adresa

Rruga e Dajtit
Albania
Tirana
Rruga Dajtit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 3
120,000 €