Qera, Ambjent Biznesi, Rruga e Dajtit
Qera, Ambjent Biznesi, Rruga e Dajtit
Qera, Ambjent Biznesi, Rruga e Dajtit

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi në zonën e Freskut në rrugën nacionale Tiranë-Dajt në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0. Ka orientim lindje dhe sipërfaqe totale 500m2 . Aktualisht i organizuar si karburant dhe lavazh. • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11836
m2
0
0
0
Ne proces hipotekimi
2019-08-13

Adresa

Rruga e Dajtit
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: AL13449
72 m2 2 1 -1
56,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Kopshti Botanik Tirana ID: PRI13448
125 m2 1 1 6
500 € /muaj

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 2
75,000 €