Shitet, Apartament 1+1,, Fresku

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim, 2 teknik • Sipërfaqja e apartamentit : 50 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
30,000 €
1
Ka hipoteke
2018-12-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 45
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona te ngjashme