Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Porcelan në rrugën Xhanfize Keko. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar. Orientimi i tij lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor • sistem kapot • me kondicioner • me parket • me hapësira të gjelbëra Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11837
71 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: AL13449
72 m2 2 1 -1
56,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Kopshti Botanik Tirana ID: PRI13448
125 m2 1 1 6
500 € /muaj

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 3
75,000 €