Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 55 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Tarraca e izoluar • Sistem elektrik dhe hidraulik • Kubaturë e rregullt • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
37,500 €
5
Ka hipoteke
2018-12-10

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 55
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme