Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Rruga e Kavajës". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 144 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon sistem kondicionimi, është plotësisht i mobiluar. Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11840
144 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj