Qera, Apartament  2+1, Selvia
Qera, Apartament  2+1, Selvia
Qera, Apartament  2+1, Selvia
Qera, Apartament  2+1, Selvia
Qera, Apartament  2+1, Selvia
Qera, Apartament  2+1, Selvia
Qera, Apartament  2+1, Selvia
Qera, Apartament  2+1, Selvia

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Selvia". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon sistem kondicionimi, është plotësisht i mobiluar. Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11841
110 m2
3
1
2
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Selvia
Albania
Tirana
Selvia

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €