Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit tek Kompleksi Star. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 9 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 155 m2 • Salloni i Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Dhome garderobe me xhama. Cillësime të tjera: • I mobiluar me arkitekt, luxury • I shtruar me Parket 16 laminat • Grila me komand elektrike • Spote ndricimi • Sistem ngrohje ftohje. • Orientim Veri-Perendim • Ndërtim i Ri • Kubature e rregullt. • Punime cilësore. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11844
155 m2
9
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-13

Adresa

21 dhjetori
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €