Qera, Apartament duplex,  Brryli
Qera, Apartament duplex,  Brryli
Qera, Apartament duplex,  Brryli
Qera, Apartament duplex,  Brryli
Qera, Apartament duplex,  Brryli

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 Duplex tek "Brryli". Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 50 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet . Apartamenti është i mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
OPP11845
50 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Brryli
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 2
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 5
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €