Shitet, Apartament duplex,  Brryli
Shitet, Apartament duplex,  Brryli
Shitet, Apartament duplex,  Brryli
Shitet, Apartament duplex,  Brryli
Shitet, Apartament duplex,  Brryli

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Duplex tek bulevardi "Zhan D'Ark". Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 40 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet . Apartamenti është i mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
OPP11845
40 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Brryli
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 16
110,000 €