Shitet, Ambjent, Porcelan
Shitet, Ambjent, Porcelan
Shitet, Ambjent, Porcelan

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Porcelanit tek kompleksi Xhura në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0. Ka orientim veri dhe sipërfaqe totale 73.2m2 . I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11846
73 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €