Qera, Ambjent, Porcelan
Qera, Ambjent, Porcelan
Qera, Ambjent, Porcelan

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi në zonën e Porcelanit tek kompleksi Xhura në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0. Ka orientim veri dhe sipërfaqe totale 73.2m2 . I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11847
73 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-13

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 25
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 15
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 22
70,000 €