Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Stadiumit Dinamo. • Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 96 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Me parket • Me ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11849
96 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-14

Adresa

Stadiumi Dinamo
Albania
Tirana
Stadiumi Dinamo

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 17
55,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 7
81,000 €

Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 9
400 € /muaj