Qera, Ambjent, Ish Parku Autobusave
Qera, Ambjent, Ish Parku Autobusave
Qera, Ambjent, Ish Parku Autobusave

Pershkrimi

Jepet ambjent me qera në zonën e Ish Parkut te Autobusave në Rrugen Muhedin Llagani. Informacion mbi Ambjentin: Siperfaqa e ambjentit 70 m2 • Kati 1 • Fasade xhami. • 1 Tualet. Ambjenti ka lokacion te favorshem dhe eshte opsion ideal per investim si sall lojrash, zyra, dyqae etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
11851
70 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2019-08-14

Adresa

ish parku autobizave
Albania
Tirana
Ish Parku Autobuzave

Prona te ngjashme

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 4
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 5
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 1
450 € /muaj