Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Qera,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugen Mihal Grameno, afër Kompleksit Grand. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim i nje vile • Sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 . Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11857
110 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-14

Adresa

Rruga Mihal Grameno
Albania
Tirana
Rruga Mihal Grameno

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €