Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I
Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I
Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek bulevradi "Zogu I". Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 122 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon sistem kondicionimi, është plotësisht i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11858
122 m2
10
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-14

Adresa

Bulevardi zogu I
Albania
Tirana
Bulevardi Zogu I

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 4
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €