Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I
Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I
Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek bulevradi "Zogu I". Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 122 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon sistem kondicionimi, është plotësisht i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11858
122 m2
10
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-14

Adresa

Bulevardi zogu I
Albania
Tirana
Bulevardi Zogu I

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj