Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri
Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri
Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri
Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri
Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri
Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 119.7 m2 , është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është në proces hipotekimi Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11859
120 m2
4
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-14

Adresa

Pazari i Ri
Albania
Tirana
Pazari I ri

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 3
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 6
430 € /muaj