Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Hoxha Tahsim". Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 92 m2 , është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11863
92 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-15

Adresa

Rruga Hoxha Tahsim
Albania
Tirana
Rruga Hoxha Tahsim

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 2
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 8
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €