Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Hoxha Tahsim". Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 103 m2 , është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11863
103 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-15

Adresa

Rruga Hoxha Tahsim
Albania
Tirana
Rruga Hoxha Tahsim

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 4
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 7
430 € /muaj