Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit (30m pas Hotel Mondial). Informacion mbi apartamentin: • Kati i 5 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 139.48 m2 • Salloni i Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone Cillësime të tjera: • Fasade e ventiluar • Ndërtim i Ri • Kubature e rregullt. • Punime cilësore. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11864
139.48 m2
5
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-15

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 14
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj