Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit (30m pas Hotel Mondial). Informacion mbi apartamentin: • Kati i 5 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 139.48 m2 • Salloni i Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone Cillësime të tjera: • Fasade e ventiluar • Ndërtim i Ri • Kubature e rregullt. • Punime cilësore. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11864
139.48 m2
5
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-15

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €