Shitet, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Shitet, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Shitet, Apartament 2+1, Restorant Durresi

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Ferit Xhajko". Apartamenti është i pozicionuar në katin 4 të një pallati të ri 8-katësh me ka sipërfaqe totale prej 132 m2 , është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11873
132 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-15

Adresa

Rruga Ferit Xhajko
Albania
Tirana
Restorant Durresi

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €