Shitet, Apartament  1+1, Harry Fultz
Shitet, Apartament  1+1, Harry Fultz
Shitet, Apartament  1+1, Harry Fultz

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi "Panorama". Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 76.54 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Rezidenca ka punime cilësore dhe ofron standart të lartë jetese . Apartamenti ka punime cilësore me sistem kapotë, 2 ashensorë, është ndërtuar në vitin 2018. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11874
77 m2
10
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-15

Adresa

Rruga Panorama
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 3
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 6
430 € /muaj