Shitet, Apartament  1+1, harry Fultz
Shitet, Apartament  1+1, harry Fultz
Shitet, Apartament  1+1, harry Fultz

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi "Panorama". Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 76.54 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Rezidenca ka punime cilësore dhe ofron standart të lartë jetese . Apartamenti ka punime cilësore me sistem kapotë, 2 ahsensore, është ndërtuar në vitin 2018. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11874
76.54 m2
10
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-15

Adresa

Rruga Panorama
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 9
90,000 €