Shitet, Apartament 1+1 , Qendër
Shitet, Apartament 1+1 , Qendër
Shitet, Apartament 1+1 , Qendër
Shitet, Apartament 1+1 , Qendër
Shitet, Apartament 1+1 , Qendër
Shitet, Apartament 1+1 , Qendër
Shitet, Apartament 1+1 , Qendër
Shitet, Apartament 1+1 , Qendër

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në Qendër. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 82.28m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti ka punime cilësore me 2 ashensore. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11876
82 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-15

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 2
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 8
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €