Shitet, Apartament 1+1 , Selvia
Shitet, Apartament 1+1 , Selvia
Shitet, Apartament 1+1 , Selvia
Shitet, Apartament 1+1 , Selvia
Shitet, Apartament 1+1 , Selvia
Shitet, Apartament 1+1 , Selvia
Shitet, Apartament 1+1 , Selvia
Shitet, Apartament 1+1 , Selvia

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në Selvia. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 82.28m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti ka punime cilësore me 2 ashensore. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11876
82 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-15

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 4
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 6
430 € /muaj