Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet, Apartament 2+1 , Qendër
Shitet, Apartament 2+1 , Qendër
Shitet, Apartament 2+1 , Qendër
Shitet, Apartament 2+1 , Qendër
Shitet, Apartament 2+1 , Qendër
Shitet, Apartament 2+1 , Qendër

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 119 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti ka punime cilësore me 2 ashensore. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11877
119 m2
1
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-15

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 1
75,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13446
63.9 m2 1 1 2
46,500 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik Tirana ID: PRI13445
175 m2 2 1 2
300 € /muaj