Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit në Rrugën “Frederik Shiroka” pranë Supermarket “Joena”• Informacion mbi Apartamentin: • Kati 5 • Sipërfaqa e apartamentit : 105 m2 • Organizimi: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i gatimit ( lavajstovilje, thekse,mikroval) •2 Dhoma gjumi •2 Tualete. Detaje të tjera: •Mobilim I ri • Sistem Kondicionimi • Ndërtim i Ri • Me ashensor • Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11878
105 m2
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-15

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €