Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Freskut tek rruga Dalip Topi në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0. Ka orientim veri dhe sipërfaqe totale 55m2 . I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore • I konvertauar në duplex • Në proces hipotekimi Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11880
55 m2
0
0
Ne proces hipotekimi
2019-08-15

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 2
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 6
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €