Shitet,Hotel, Rinas
Shitet,Hotel, Rinas
Shitet,Hotel, Rinas
Shitet,Hotel, Rinas
Shitet,Hotel, Rinas
Shitet,Hotel, Rinas
Shitet,Hotel, Rinas
Shitet,Hotel, Rinas

Pershkrimi

Shitet kompleks në Rinas pranë aeroportit “Nën Tereza”. Kompleksi ka sipërfaqe totale prej 5724 m2 që është I përbërë nga 2 godina me sipërfaqe 1536 m2 dhe 1380 m2, ka edhe 1100 m2 e mbjellë me pemë decorative. Kompleksi ka 2 ambiente bar-kafe, restorant, 20 dhoma hoteli, pishinë verore, pishinë dimërore, sauna dhe qendër masazhesh. Disponon parking për 70 automjete. Kompleksi ka klientelë të ngritur prej vitesh. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni.

Tipare

Hotel
OPP11884
5724 m2
20
0
Ka Hipoteke
2019-08-15

Adresa

Rinas
Albania
Tirana
Rinas

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj