Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e teleferikut. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim, me sipërfaqe totale 120 m2. Apartamenti ka orientim veri-lindje dhe është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Pallat I ri • I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11887
120 m2
5
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-16

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj