Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e teleferikut. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim, me sipërfaqe totale 120 m2. Apartamenti ka orientim veri-lindje dhe është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Pallat I ri • I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11887
120 m2
5
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-16

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €